dozorca

Miejsce pracy: Szarych Szeregów 11, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: praca przy obsłudze kotła c.o. i wykonywanie prac porządkowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 22.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: JAN KOŻYCZKOWSKI
    Adres: Szarych Szeregów 11, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jan Kożyczkowski
    Numer telefonu: 728208406
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Praca zdalna, polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Wymagany status osoby bezrobotnej oraz gotowość do obycia szkolenia w siedzibie w Warszawie (zapewniamy hotel i zwrot kosztów dojazdy).
    StPr/22/0595
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    Szcegółowe informacje na stronie: http://http://bytow.sr.gov.pl/container/ogloszenia/referendarz_a-kd-111-3-22.pdf
    StPr/22/0591
    wynagrodzenie od od 4 000 do 5 500 PLN

    Księgowanie, fakturowanie, windykacja należności
    StPr/22/0582
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    sprzedaż biletów, obsługa Rozkładu Jazdy Autobusów
    StPr/22/0580
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Nauczanie przedmiotu biologii
    StPr/22/0585
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    Nauczanie przedmiotów ekonomicznych, zawodowych i z przedsiębiorczości
    StPr/22/0584

    Nadzór nad obiektem. Praca na 1/2 etatu w weekendy od piątku wieczora do poniedziałku rana.
    StPr/22/0563
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    pomoc przy instalacjach elektrycznych, możliwość przyuczenia.
    StPr/22/0562
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    wg programu stażu
    StPr/22/0566
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Pozyskiwanie i obsługa Klientów z sektora MSP; przeprowadzanie prezentacji i spotkań informacyjnych dla potencjalnych Klientów; udzielanie informacji dotyczących możliwości finansowego wsparcia dla firm z sektora MŚP ze środków unijnych oraz samorządowych; przeprowadzanie wstępnej analizy wniosków pożyczkowych, ocena proponowanych zabezpieczeń prawnych, wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów pożyczkowych; wstępny monitoring portfela pożyczkowego.
    StPr/22/0555