przedstawiciel handlowy (zdalnie)

Miejsce pracy: 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca zdalna polegająca na sprzedaży audytów i szkoleń z zakresu standardu obsługi i jakości dla firm. Utrzymywaniu relacji biznesowych w podległym terenie działania (powiat zamieszkania i okolice). W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki. Mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły (minimum średniej), nie wymagamy doświadczenia. Umiejętności sprzedażowe sprawdzimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wymagamy: komputer z dostępem do internetu i chęci do pracy. Odpowiednie warunki do pracy w domu. Obowiązkowe wstępne szkolenie produktowe w Warszawie (zwracamy koszty dojazdu i noclegu). Gotowość do 2-3 podróży służbowych w ciągu roku. Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres email [email protected] z nazwą miasta w tytule.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 24.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pracodawca: Polskie Centrum Certyfikacji i Badań Jakości sp. z o. o.
    Adres: Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowie
    Osoba do kontaktu: Weronika Seroka
    Numer telefonu: 22 602 26 65
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    sprzedaż artykułów monopolowo - spożywczych
    StPr/22/0758
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    edukacja, opieka i wychowywanie dzieci
    StPr/22/0755
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    Montaż towarów na statkach przewozowych poprzez spawanie w celu zabezpieczenia towaru.
    StPr/22/0719

    Odpowiadanie za nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji w jednostce opiekuńczo-wychowawczej. Opracowywanie programów edukacyjnych, profilaktycznych i resocjalizacyjnych. Współpracowanie z innymi instytucjami i organizacjami zajmującymi się problematyką zapobiegania wykluczeniu społecznemu młodzieży oraz kształceniem i wychowaniem. Rozwiązywanie problemów wychowawczych z młodzieżą niedostosowaną społecznie i wymagającą szczególnej opieki. Przestrzeganie uregulowań prawnych w zakresie organizacji i realizacji kształcenia. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.45 - 15.45.
    StPr/22/9265
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Wykonywanie prac leśnych
    StPr/22/0707
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    prowadzenie porad psychologicznych i psychologiczno diagnostycznych
    StPr/22/0705
    wynagrodzenie od od 6 850 PLN

    prowadzenie psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, sesji wsparcia psychospołecznego
    StPr/22/0706
    wynagrodzenie od od 7 500 PLN

    spawanie różnych elementów konstrukcyjnych, spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych, przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania, zgrzewania czy lutowania,
    61/9/2022

    Praca zdalna polegająca na sprzedaży audytów i szkoleń z zakresu standardu obsługi i jakości dla firm. Utrzymywaniu relacji biznesowych w podległym terenie działania (powiat zamieszkania i okolice). W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki. Mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły (minimum średniej), nie wymagamy doświadczenia. Umiejętności sprzedażowe sprawdzimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wymagamy: komputer z dostępem do internetu i chęci do pracy. Odpowiednie warunki do pracy w domu. Obowiązkowe wstępne szkolenie produktowe w Warszawie (zwracamy koszty dojazdu i noclegu). Gotowość do 2-3 podróży służbowych w ciągu roku. Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres email [email protected] z nazwą miasta w tytule.
    StPr/22/0696
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    Prace budowlane. Miejsce wykonywania pracy: powiat bytowski
    StPr/22/0679