Monter rolet

Miejsce pracy: Ogrodowa 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: produkcjia i składanie rolet, montaż rolet
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.01.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: KUPROLETY.PL ARTUR PRZYCZKA
      Adres: Ogrodowa 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sławomir Witkowski
      Numer telefonu: 0598228855
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + zdjęcie
      przekazania dokumentów:
      pomocnicze prace budowlane
      StPr/23/0080
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      ochrona życia, zdrowia, mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową lub innym miejscowym zagrożeniem, ratowanie zagrożonego życia, zdrowia, mienia i środowiska poprzez udział w działaniach ratowniczo - gaśniczych, udział w ćwiczeniach, manewrach i szkoleniach, prowadzenie pojazdu pożarniczego
      StPr/23/0079
      wynagrodzenie od od 4 172 PLN

      wg programu stażu
      StPr/23/0071
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      wizyty środowiskowe z pacjentami na podległym terenie
      StPr/23/0044
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      produkcja mebli drewnianych
      StPr/23/0042
      wynagrodzenie od od 6 400 PLN

      produkcja wyrobów metalowych
      StPr/23/0043
      wynagrodzenie od od 4 900 PLN

      * obsługa klientów rynku niemieckiego/angielskiego * budowa i rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów * realizacja planów sprzedażowych * budowa i utrzymanie trwałych relacji z klientami * bieżąca analiza rynku i działań konkurencji * tworzenie ofert handlowych * udział w wyjazdach służbowych i wydarzeniach branżowych
      StPr/23/0012
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      * sprzedaż jednego z głównych produktów firmy - wiaty śmietnikowe * budowa i rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów * realizacja planów sprzedażowych * budowa i utrzymanie trwałych relacji z klientami * bieżąca analiza rynku i działań konkurencji * wyjazdy do klientów przynajmniej raz w tygodniu (cała Polska)
      StPr/23/0010

      montaż maszyn CNC do drewna
      StPr/23/0006
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      produkcjia i składanie rolet, montaż rolet
      StPr/22/0847