Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Kardynała Josyfa Slipyja 1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace biurowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 25.05.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Kancelaria Adwokacka Paweł Szmurło
    Adres: Kardynała Josyfa Slipyja 1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Paweł Szmurło
    Numer telefonu: 691-589-472
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Wszystkie czynności związane z prowadzeniem akt spraw oraz urządzeń ewidencyjnych do ich rejestrowania, wykonywanie zarządzeń wydanych w sprawach sądowych, sporządzanie wokand, protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, obsługa programów wydziałowych, wysyłka korespondencji.
    StPr/20/1097
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Prowadzenie zajęć z zakresu hotelarstwa i turystyki
    StPr/20/0370
    wynagrodzenie od od 2 862 PLN

    Obsługa pras
    StPr/20/0359
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca w malarni proszkowej
    StPr/20/0360

    USŁUGI LAKIERNICZE
    StPr/20/0358
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Opieka nad dziećmi do lat 3
    StPr/20/0362
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Doczyszczanie obiektów wewnątrz i na zewnątrz, koszenie trawy, odśnieżanie, mycie elewacji
    StPr/20/0365

    Prace biurowe
    StPr/20/0344

    ewidencjonowanie pism przychodzących i wychodzących, czynności protokołowania, sporzadzanie pism procesowych, praca w systemie informatycznym SIP Libra, archiwizacja
    StPr/20/0339
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    produkcja okien
    StPr/20/0336