Stażysta

Nr oferty: StPr/20/1135Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Miejsce pracy: Zamkowa 1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wszystkie czynności związane z prowadzeniem akt spraw oraz urządzeń ewidencyjnych do ich rejestrowania, wykonywanie zarządzeń wydanych w sprawach sądowych, sporządzanie wokand, protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, obsługa programów wydziałowych, wysyłka korespondencji. Umowa na 6 miesięcy. Godziny pracy: 7.30- 15.30
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Data rozpoczęcia: 17.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS Ofice
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Szczegółowe informacje na stronie www.slupsk.so.gov.pl/zakładka oferty pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sąd Rejonowy w Bytowie
      Adres: Zamkowa 1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 59 8228199
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Sprzedawca artykułów spożywczych
      StPr/20/0437
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Sortowanie i pakowanie owoców i warzyw.
      StPr/20/0429
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      zgodnie z ofertą pracy
      StPr/20/0431

      Operowanie maszynami do produkcji okien PCV, praca na linii produkcji okien
      StPr/20/0408
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/20/0411
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Promocjja i marketing kompleksu
      StPr/20/0400
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Dokonywanie drobnych prac naprawczych
      StPr/20/0401

      Ochrona życie i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Szczegółowe informacje o wymaganych dokumentach i wymaganiach stawianym kandydatom są podane na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 47 7438 494 lub 58 530-81-78 lub e-mail: [email protected]
      StPr/20/0398
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Obsługa klienta w restauracji
      StPr/20/0393
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Sprzątanie w restauracji i apartamentach.
      StPr/20/0394
      wynagrodzenie od od 18 PLN