Sprzedawca / magazynier

Miejsce pracy: Wolności 12A, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż artykułów budowlanych, praca na magazynie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 20.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Centrum Handlowe TREDER Roman Treder
      Adres: Wolności 12A, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: ROMAN TREDER
      Numer telefonu: 502526041
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      składanie i montaż okien
      StPr/20/0532
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      ZGODNIE ZE STANOWISKIEM
      StPr/20/0531
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      rozwożenie towaru
      StPr/20/0524
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Sprzedaż artykułów budowlanych, praca na magazynie
      StPr/20/0519

      Prace porządkowe na magazynie
      StPr/20/0503
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Praca przy produkcji mebli z płyt MDF
      StPr/20/0504
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      obsługa sprzętu biurowego, przyjmowanie wniosków, zrchiwizacja dokumentów, przyjmowanie i dystrybucja korespondencji
      StPr/20/0497
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Utrzymywanie porządku, przygotowanie warzyw i owoców , obieranie, krojenie. Gastronomiczny rozbiór mięsa, porcjowanie.
      15/7/2020

      -Prace pomocnicze przy natrysku poliuretanów, - przygotowywanie pomieszczeń do natrysku (zabeapieczenie okien, ścian) - sprzątanie
      StPr/20/0481
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Usługi fryzjerskie
      StPr/20/0478