Magazynier

Miejsce pracy: Przemysłowa 44, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towaru, współpraca z innymi działami firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BELARIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Anna Litwin
      Numer telefonu: 598234109
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Szycie odzieży - konfekcja damska i dziecięca
      StPr/20/0685
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Przyjmowanie dostaw towaru, współpraca z innymi działami firmy
      StPr/20/0679
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Ekspozycja towaru, obsługa klienta
      StPr/20/0677
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, kierowanie ewidencji czasu pracy
      StPr/20/0678

      Obsługa klienta, czynności kasowe
      StPr/20/0676

      Przygotowywanie dań kuchni indyjskiej i bengalskiej
      StPr/20/0665
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Spawanie elementów maszyn rolniczych
      StPr/20/0656
      wynagrodzenie od od 18,5 PLN

      Montaż okien
      StPr/20/0652

      pomoc w kuchni
      StPr/20/0644
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      nadawanie i przyjmowanie korespondencji, pisanie tekstów na edytorze, wprowadzanie danych do komputerów, udzielanie informacji klientom
      StPr/20/0642