Szwaczka

Miejsce pracy: Przemysłowa 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Szycie odzieży - konfekcja damska i dziecięca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Umiejętność szycia na maszynie
      Pracodawca: Zakład Produkcyjno-Handlowy "Model Plus" Renata Lewandowska
      Adres: Przemysłowa 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Renata Lewandowska
      Numer telefonu: 600342627
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Praca ogólnobudowlane
      StPr/20/0817
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Serwis i konserwacja turbin wiatrowych
      StPr/20/0810
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      wg oferty pracy
      StPr/20/0797

      - dbanie o ekspozycję na regałach i półkach sklepowych, - obsługa i doradzanie klientom, - sprzedaż i pakowanie towaru, - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa terminala
      StPr/20/0801
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Naprawa i konserwacja sprzętów z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich oraz monterskich, dopasowanie oraz łączenie elementów do spawania i nitowania, demontaż urządzeń na zespoły i części z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich
      StPr/20/0795

      Praca przy produkcji mebli
      StPr/20/0787
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      Murowanie / pomocnik
      StPr/20/0788
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      Szczegółowe informacje na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/kppsp-bytow/ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-cywilne-technik-ds-organizacyjno-kadrowych
      StPr/20/0781
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Cięcie, szlifowanie, frezowanie, klejenie
      StPr/20/0780

      Cięcie, struganie, frezowanie, klejenie
      StPr/20/0779