Doradca klienta

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów sklepu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Litwin
    Numer telefonu: 598234109
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Praca ogólnobudowlane
    StPr/20/0817
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Serwis i konserwacja turbin wiatrowych
    StPr/20/0810
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    wg oferty pracy
    StPr/20/0797

    - dbanie o ekspozycję na regałach i półkach sklepowych, - obsługa i doradzanie klientom, - sprzedaż i pakowanie towaru, - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa terminala
    StPr/20/0801
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Naprawa i konserwacja sprzętów z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów ślusarskich oraz monterskich, dopasowanie oraz łączenie elementów do spawania i nitowania, demontaż urządzeń na zespoły i części z wykorzystaniem narzędzi oraz przyrządów ślusarskich
    StPr/20/0795

    Praca przy produkcji mebli
    StPr/20/0787
    wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

    Murowanie / pomocnik
    StPr/20/0788
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    Szczegółowe informacje na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/kppsp-bytow/ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-cywilne-technik-ds-organizacyjno-kadrowych
    StPr/20/0781
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Cięcie, szlifowanie, frezowanie, klejenie
    StPr/20/0780

    Cięcie, struganie, frezowanie, klejenie
    StPr/20/0779