Specjalista do spraw szkoleń

Miejsce pracy: Zaułek Drozdowy 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: organizacja i monitoring szkoleń i egzaminów, wybór i nadzór nad wykonawcami szkoleń, nadzór nad dokumentacją szkoleniową, sporządzanie umów z uczestnikami projektu dot. realizowanych szkoleń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 13.01.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Preferowane doświadczenie w realizacji projektów unijnych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Twin Media sp. z o.o.
      Adres: Zaułek Drozdowy 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Renata Bronk
      Numer telefonu: 796 000 043
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Obsługa maszyn i urzadzeń do produkcji stolarki otworowej
      StPr/21/0030
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Szycie artykułów dekoracyjnych
      StPr/21/0025

      organizacja i monitoring szkoleń i egzaminów, wybór i nadzór nad wykonawcami szkoleń, nadzór nad dokumentacją szkoleniową, sporządzanie umów z uczestnikami projektu dot. realizowanych szkoleń
      StPr/21/0027

      Obsługa wtryskarki
      StPr/21/0014
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Przygotowanie spraw kadrowych, przygotowanie i prowadzenie postępowań z zakresu zamówień publicznych. Więcej informacji zamieszczono w ogłoszeniu o naborze, które dostępne jest na stronie bip.pcpr.powiatbytowski.pl
      StPr/21/0006
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca na 7/8 etatu w godzinach od 10.00-16.00
      StPr/20/0917
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Prace konserwtorskie, koszenie trawników, zimową porą odsnieżanie
      StPr/20/0820
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      wg oferty pracy
      StPr/20/0797
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wykonywanie operacji spawanie gazowe różnymi technikami za pomocą palników wykonywanie operacji spawania łukiem elektrycznym takimi metodami jak : osłona gazów ochronnych łuk, kryty czy węglowy.
      19/10/2020

      zgodnie z oferą pracy
      StPr/20/0623