Eletryk

Miejsce pracy: Jagodowa 8, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Elektromonter instalacji elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 12.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: INSTALACJE ELEKTRYCZNE ŁUKASZ MARKIEWICZ
    Adres: Jagodowa 8, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: ŁUKASZ MARKIEWICZ
    Numer telefonu: 502377323
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Przygotowywanie potraw kuchni bengalskiej i indyjskiej
    StPr/21/0171
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Doradztwo w wyborze produktów z zakresu AGD i RTV
    StPr/21/0172
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Obsługa administracyjno - prawna Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności - szczegółowe informacje podane są na stronie: https://pcprbytow.pl/strona/nabor-na-wolne-stanowisko-urzednicze-sekretarz-powiatowego-zespolu-ds-orzekania-o-niepelnosprawnosci
    StPr/21/0168

    Obsługa recepcji, sprzedaż biletów
    StPr/21/0164
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Transport towarów na terenie kraju.
    StPr/21/0163
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Obsługa klientów, rozkładanie towaru, dbanie o porządek na sklepie
    StPr/21/0161

    murowanie ścian
    StPr/21/0156

    Według załącznika na stronie internetowej : https://pcprbytow.pl/pliki/bytow-pcpr/pliki/img20210224_10361789.pdf
    StPr/21/0158
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    Pozyskiwanie i obsługa klientów. Wykonywanie pracy dla jednego z największych sprzedawców energii.
    StPr/21/0448
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    - nauka weryfikacji dostaw towarów pod wzgledem ilościowym i cenowym z dokumentem dostawy. - eksponowanie towarów na półkachm dbanie o aktualne informacje o cenie - wymiana etykiet cenowych na pólkach, - obsługa kasy fiskalnej, rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego, - sporządzanie zamówień towarów.
    StPr/21/0145
    wynagrodzenie od 1 440 PLN