Sprzedawca na dziale ogrodniczym

Miejsce pracy: Wolności 12A, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów, dowóz towrów do klientów, rozładunek towarów. Praca w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00.-17.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 12.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagana znajomość branzy ogrodniczej, nawozów, środków ochrony roślin
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Centrum Handlowe TREDER Roman Treder
      Adres: Wolności 12A, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Roman Treder
      Numer telefonu: 502526041
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV , prawo jazdy. kat. B ,
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Przygotowywanie potraw kuchni bengalskiej i indyjskiej
      StPr/21/0171
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Doradztwo w wyborze produktów z zakresu AGD i RTV
      StPr/21/0172
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obsługa administracyjno - prawna Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności - szczegółowe informacje podane są na stronie: https://pcprbytow.pl/strona/nabor-na-wolne-stanowisko-urzednicze-sekretarz-powiatowego-zespolu-ds-orzekania-o-niepelnosprawnosci
      StPr/21/0168

      Obsługa recepcji, sprzedaż biletów
      StPr/21/0164
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Transport towarów na terenie kraju.
      StPr/21/0163
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa klientów, rozkładanie towaru, dbanie o porządek na sklepie
      StPr/21/0161

      murowanie ścian
      StPr/21/0156

      Według załącznika na stronie internetowej : https://pcprbytow.pl/pliki/bytow-pcpr/pliki/img20210224_10361789.pdf
      StPr/21/0158
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      Pozyskiwanie i obsługa klientów. Wykonywanie pracy dla jednego z największych sprzedawców energii.
      StPr/21/0448
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - nauka weryfikacji dostaw towarów pod wzgledem ilościowym i cenowym z dokumentem dostawy. - eksponowanie towarów na półkachm dbanie o aktualne informacje o cenie - wymiana etykiet cenowych na pólkach, - obsługa kasy fiskalnej, rejestrowanie sprzedaży oraz wydruk paragonu fiskalnego, - sporządzanie zamówień towarów.
      StPr/21/0145
      wynagrodzenie od 1 440 PLN