Sprzedawca

Miejsce pracy: Lęborska 20, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów, rozkładanie towaru, dbanie o porządek na sklepie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 26.02.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku jako sprzedawca
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BOŻENA ŻYGOWSKA PPHU "NATAL-POL"
    Adres: Lęborska 20, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Bożena Żygowska
    Numer telefonu: 698 649 410
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Po zaliczeniu szkolenia obsługi placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy wlaściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1) wdrażanie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów, 2) wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminnej Strefy Rozwoju, 3) obsługa zadań placówki Akademickiego Biura Karier planowanej do utworzenia na terenie gminy, 4) zarządzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych (zleceniodawcami tylko podmioty gospodarcze), 5) promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.
    StPr/21/0311
    wynagrodzenie od od 5 600 PLN

    Sprzedaż detaliczna odzieży i obuwia. obsługa kasy fiskalnej i terminalu
    StPr/21/0309
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Według załącznika na stronie internetowej : https://pcprbytow.pl/strona/oferta-pracy-dla-psychologa-3
    StPr/21/0297
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/21/0296

    Praca fizyczna na produkcji
    StPr/21/0300

    Obsługa administracyjno - prawna Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności - szczegółowe informacje podane są na stronie: http://bip.pcpr.powiatbytowski.pl/dokumenty/218
    StPr/21/0282
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Przygotowanie potraw. Praca na zmiany godziny pracy do ustalenia
    StPr/21/0290
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    sprzeaż kwiatów ,warzyw i owoców
    StPr/21/0281

    sprzedaż artykułów motoryzacyjnych
    StPr/21/0278

    Szycie odzieży wierzchniej
    StPr/21/0279