Szwaczka

Miejsce pracy: Przemysłowa 1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Szycie akcesoriów ogordowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 17.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Umiejętność szycia na maszynie
      Pracodawca: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "MODEL-PLUS" RENATA LEWANDOWSKA
      Adres: Przemysłowa 1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: RENATA LEWANDOWSKA
      Numer telefonu: 600342627
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      - Organziacja i prowadzenie zajęć z osobami niepełnosprawnymi z zakresu specyfiki pracowni; - praca merytoryczna, prowadzenie dokumentacji uczestników oraz dokumentacji wewnętrznej
      StPr/21/0358
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Opieka i edukacja dzieci w wieku 3-6 lat
      StPr/21/0361
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Naprawa samochodów
      StPr/21/0359

      - prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy - przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami - dbanie o odpowiednią estetykę potraw
      11/4/2021

      -utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu - przygotowanie warzyw i owoców - obieranie, krojenie -gastronomiczny rozbiór mięsa -wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza
      10/4/2021

      Właściwe przygotowanie stanowiska pracy znajomość obsługi komputera i systemu kasowego prawidłowe rozliczanie pieniędzy dbanie o czystość pieniędzy
      9/4/2021

      Szycie akcesoriów ogordowych
      StPr/21/0338

      StPr/21/0339

      Po zaliczeniu szkolenia obsługi placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy wlaściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1) wdrażanie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów, 2) wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminnej Strefy Rozwoju, 3) obsługa zadań placówki Akademickiego Biura Karier planowanej do utworzenia na terenie gminy, 4) zarządzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych (zleceniodawcami tylko podmioty gospodarcze), 5) promocja (aktywny udział) w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.
      StPr/21/0311
      wynagrodzenie od od 5 600 PLN

      Praca fizyczna na produkcji
      StPr/21/0300
      wynagrodzenie od 1 440 PLN