Kucharz

Miejsce pracy: Plac im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie dań (praca wg regulaminu)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 24.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane jest doświadczenie w zawodzie kucharza min. 6 miesięcy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ESKULAP S.C. MAGDALENA KREFT-GAWIN MAREK GAWIN
    Adres: Jana Pawła II 5/1, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Kreft-Gawin
    Numer telefonu: 602725619
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Udział w tworzeniu i realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy, Programu Korekcyjno - Edukacyjnego dla Sprawców Przemocy w Rodzinie. Szczegółowe informacje w ogłoszeniu o naborze na stanowisko pedagoga na stronie internetowej www.pcprbytow.pl
    StPr/21/0655
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

    Sprzedaż asortymentu w sklepie monopolowym, obsługa klientów
    StPr/21/0646
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Prace w Wydziale Obs?ugi Klientów i Korespondencji
    StPr/21/0623
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Obs?uga urz?dze? biurowych, przyjmowanie zlece? od klientów, wystawianie faktur, wspó?praca z dostawcami surowców
    StPr/21/0632

    Prace drogowe - utrzymanie i remonty dróg powiatowych
    StPr/21/0633
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    Pomoc w grupie przedszkolnej najm?odszych dzieci
    StPr/21/0630

    Prace ogólnobudowlane - wyka?czanie wn?trz
    StPr/21/0629
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Rejestracja, uk?adanie kart chorych, wydawanie wyników
    StPr/21/0627

    prowadzenie szkole? dla rolników i innych mieszka?ców obszarów wiejskich, prowadzenie dzia?alno?ci informacyjnej wspieraj?cej rozwój produkcji rolniczej, wype?niania wniosków lub innych dokumentów niezb?dnych do ubiegania si? o przyznanie pomocy finansowej lub wspó?finansowanej ze ?rodków pochodz?cych z funduszy Unii Europejskiej lub innych instytucji krajowych i zagranicznych, wspó?udzia? w organizacji wystaw, organizacja pokazów i innych przedsi?wzi?? upowszechniaj?cych wiedz? rolnicz?, nowe technologie produkcji i promuj?cych produkty i wyroby przetwórstwa rolno-spo?ywczego, udzia? w przedsi?wzi?ciach lokalnych, s?u??cych rozwojowi rolnictwa i obszarów wiejskich.
    StPr/21/0604

    Prowadzenie zaj?? z zakresu hotelarstwa i turystyki
    StPr/21/0563
    wynagrodzenie od od 2 949 PLN