Kelner

Miejsce pracy: Zamkowa 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji, przygotowywanie kaw i drinków, obsługa kasy fiskalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 06.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15,29 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pracodawca: JOBS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Adres: BONARKA 11, 30-415 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Szczurek
      Numer telefonu: 733 039 997
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV Kandydaci zainteresowani ofertą pracy proszeni są w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 733 039 997 celem umówienia się na spo
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Przygotowywanie napojów, podawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/1000
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Obsługa kierowców i pasażerów, sprzedaz biletów, zapowiadanie odjazdów autobusów. Praca na zmiany w godzinach 5.00.-13.00 , 7.00.-15.00, 10.00-18.00
      StPr/19/1073
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Cięcie i obróbka profilu, okuwanie, uszczelkowanie, pakowanie okien
      StPr/19/1063
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Prowadzenie księgowości
      StPr/19/1059
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

      Zarządzanie nieruchomościami znajdującymi się w woj. pomorskim oraz ich obsługa, przeprowadzanie wizjii na obiektach, przekazanie sprawozdań z realizowanych projektów
      StPr/19/1056

      Obróbka wstępna produktów, pomoc w przygotowywaniu potraw, utrzymanie porządku w pracy
      StPr/19/1050

      PRACA BIUROWA W JĘZYKU ROSYSJKIM I UKRAIŃSKIM
      StPr/19/1042
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      prowadzenie spraw kadrowych
      StPr/19/1017
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prowadzenie spraw kadrowych
      StPr/19/1018

      Obsługa i konserwacja urządzeń basenowych
      StPr/19/1012
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN