Mechanik pojazdów samochodowych

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych*
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Anna Litwin
      Numer telefonu: 598234109
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Obsługa administracyjno - prawna Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności - szczegółowe informacje podane są na stronie: https://pcprbytow.pl/
      StPr/21/0921
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Elektromechanik pojazdów samochodowych
      StPr/21/0916

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/21/0907
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/21/0908

      Prace pomocnicze związane z układaniem, naprawianiem pokryć dachowych, krycie dachów.
      StPr/21/0905
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Przygotowywanie dań w lokalu gastronomicznym
      StPr/21/0897
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/21/0881
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - sporządzanie dokumentów za pomocą urządzeń biurowych - wprowadzanie danych do komputera - nadawanie i przyjmowanie korespondencji - pomoc w archiwizacji dokumentów.
      StPr/21/0851

      Kontrola obiektów chronionych, nadzór nad pracownikami ochrony
      StPr/21/0846
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      Naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/21/0841