Pracownik do spraw kadrowych

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw kadrowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 24.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SAP GROUP SP. Z OO
      Adres: Szaserów 116/25, 04-349 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: HABIB SM AHSHAN
      Numer telefonu: 799019499
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      FREZER
      StPr/19/1085
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Praca fizyczna
      StPr/19/1082
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Praca fizyczna - sprzątanie
      StPr/19/1083

      Przygotowywanie napojów, podawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/1000
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Cięcie i obróbka profilu, okuwanie, uszczelkowanie, pakowanie okien
      StPr/19/1063

      Prowadzenie księgowości
      StPr/19/1059
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

      Zarządzanie nieruchomościami znajdującymi się w woj. pomorskim oraz ich obsługa, przeprowadzanie wizjii na obiektach, przekazanie sprawozdań z realizowanych projektów
      StPr/19/1056

      prowadzenie spraw kadrowych
      StPr/19/1017
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prowadzenie spraw kadrowych
      StPr/19/1018

      Obsługa i konserwacja urządzeń basenowych
      StPr/19/1012
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN