Zamknij

Dodaj komentarz

Radio Maryja uczy "jak być dobrą żoną w sypialni". Przekonuje również, że...

Źródło: Wirtualna Polska 18:15, 20.07.2021
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/ Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/

Radio Maryja podczas jednej ze swoich audycji poruszała wątek edukacji seksualnej i współżycia w małżeństwie. Audycji w toruńskiej rozgłośni wywołała burzę w Internecie.

O głośnej audycja Radia Maryja napisał portal Wirtualna Polska. 

Program prowadzili Danuta i Piotr Sobolowie. Sobolowie od lat są związani z katolickim wychowaniem seksualnym. W swojej audycji edukowali małżeństwa. 

W trakcie audycji poruszono temat antykoncepcji, "jedności małżeńskiej" czy obowiązków, jakie ciążą na mężu i żonie. Toruńska rozgłośnia udzielała również rad "jak być dobrą żoną w sypialni".

Padło tam kilka kontrowersyjnych tez. 

- Żona nie może uważać swojego męża za agresora, czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo (mąż - przyp. red.) domagania się od żony współżycia seksualnego - czytamy na portalu Wirtualna Polska. 

Prowadzący przekazali, że sypialnia jest "jednym z ołtarzy", kobieta zaś to "sanktuarium życia". Mówili również o życiu w trójkącie, czyli życiu dwojga małżonków z Bogiem. 

- Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi - cytuje słowa, które padły na antenie radia Wirtualna Polska.

Przekonywano także, że "trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga i ogromne wyróżnienie". Zdaniem prowadzących osoby żyjące z trudnym partnerem czy partnerką powinny czuć się wyróżnione. 

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Lodowisko w Bytowie POD LUPĄ. Miasto: JEST BEZPIECZNIE

Miasto bada, komisje rewizyjne i nic z tego nie wynika. W czyim interesie powinni działać urzędnicy? Mieszkańców czy też kolegów i prywatnych firm? Czy to jest prywatny folwark urzędników? Gruz na boisku, lodowisko na osiedlu, a gdzie dbanie o mieszkańców?

Mam dość

21:26, 2026-01-04

KONKURS na dyrektora GOK w Tuchomiu. Radny PŁACZKIEWICZ

A co no to sąsiedzi?

AA

20:00, 2026-01-04

Lodowisko w Bytowie POD LUPĄ. Miasto: JEST BEZPIECZNIE

tzw komisja rewicyjna tyle czasu bada? A prezesik dalej kasuje miesięczne uposażenia? Od razu powinien polecieć, nawet gdy pojawił się cień wątpliwości, tak samo jak urzędasy, które o tym wiedziały. Tu nie trzeba komisji reweixyjnej trwającej 10 lat!!!! To jest jasne jak słońce. Który koleś i znajomy zostanie teraz prezesem?

NASI NA SWOIM

16:06, 2026-01-04

Lodowisko w Bytowie POD LUPĄ. Miasto: JEST BEZPIECZNIE

Ktoś tu rżnie głupa. Na sesji rady miejskiej była mowa o skargach do radnego od wielu mieszkańców, również pod poprzednim artykułem było pełno komentarzy od osób którzy odczuwają negatywne skutki pracy lodowiska. Więc Przemku nie pisz głupot, że lodowisko przeszkadza tylko jednej osobie. Glikol etylowy, również jego opary, są szkodliwe dla zdrowia. W przypadku lodowiska długość rur jest liczona zapewne w kilometrach, a ilość samego glikolu w beczkach, zapewnienia Kraweczyńskiego o całkowitym bezpieczeństwie mnie nie przekonują. Dotychczas nikt nie skarżył się na hałas przejeżdżających samochodów czy dzieci, więc przestań powtarzać to jak mantrę. Hałas generowany przez lodowisko jest znacznie większy. Agregaty pracują cały dzień i noc, również podczas ciszy nocnej. Podczas mrożenia lodu hałas przekraczał wszelkie normy i był szkodliwy dla zdrowia! Obecnie na szczęście jest mróz, agregaty nie pracują pełną mocą, ale już teraz obawiam się kolejnego mrożenia lodu, bo to oznacza nieprzespane noce. Co za geniusz intelektu wpadł na pomysł umieszczenia agregatów skierowanych w stronę bloków mieszkalnych? Zabrakło wiedzy czy dobrej woli aby umieścić je po drugiej stronie i skierować w stronę boiska, obicia kilkoma deskami i wyciszenia matami? Liczę, że w przyszłym sezonie agregaty zostaną przeniesione i wyciszone, albo, że zgodnie z obietnicą lodowisko zostanie przeniesione na ul. Brzozową. Muzyka? Obecnie nie ma już pobudki o 9 rano w niedziele, ale nadal jest słyszalna mniej lub bardziej w mieszkaniach.

Bytowiak

15:40, 2026-01-04

0%