W sobotę, 16 sierpnia, Parchowo zamieniło się w stolicę kaszubskiej zabawy. Odbyła się tam już 17. edycja Moto Folk Kaszuby, która przyciągnęła setki motocyklistów z całego kraju oraz tłumy mieszkańców i turystów.
Imprezę rozpoczął występ Zespołu Folklorystycznego „Modraki”, a chwilę później oficjalne otwarcie i barwna parada motocyklistów z Parchowa do Nakli i z powrotem. Ryk silników i błysk chromów zrobiły ogromne wrażenie na publiczności.
[ZT]20712[/ZT]
0 0
Moi motor ma litr!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz