Promuj to ogłoszenie

Magazynier przypraw / opakowań

Data dodania: 2020-06-12 14:52:28ID: 39

[email protected]

Szukasz pracy? Zgłoś się do nas!
Oferujemy stanowisko: Magazynier przypraw/opakowań
Miejsce pracy: Zakład przetwórczy w Kawlach ( Kawle 13, 83-341 Kawle, okolice Sierakowic).
Obowiązki
- przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
- przygotowywanie towarów (przypraw, opakowań) do wydania na produkcję
- prowadzenie dokumentacji magazynowej (przyjęcia, rozchody, wydania)
- dbałość o porządek i powierzone mienie
- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa żywności
- prowadzenie dokumentacji jakościowej
Wymagania
- sumienność i pracowitość
- umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja czasu pracy
- podstawowa obsługa komputera
- sprawność fizyczna
- mile widziana znajomość programu Microsoft Excel
Oferujemy
- praca w systemie zmianowym (5:00-13:00, 8:00-16:00, 15:00-23:00)
- umowę o pracę
- stałą stawkę miesięczną oraz płatne nadgodziny
- premie uznaniowe,
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
- posiłki regeneracyjne w trakcie pracy,
- pracę w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń,
- ubezpieczenie na życie,
- program zbierania punktów,
- eventy,
- ?owocowe środy?,
- paczki świąteczne,
- zniżki na produkty firmowe,
- premię za przyprowadzenie nowego pracownika,
- losowanie co kwartał trzech nagród za ?100% frekwencji?.

Proszę o wysłanie CV na adres [email protected] , w tytule maila podając nazwę stanowiska, na które kandydujesz.