Zamknij
REKLAMA

Remonty w Rzepnicy i Niezabyszewie wciąż czekają

15:00, 09.02.2020 | C.K
REKLAMA
Skomentuj

Niezbędna naprawa nawierzchni na kilku ulicach w Rzepnicy, a także wybudowanie chodnika na ruchliwej drodze w Niezabyszewie będą musiały jeszcze poczekać z realizacją.

W maju 2019 roku gmina rozpoczęła przygotowywanie dokumentacji projektowej na potrzeby remontu ulic w Rzepnicy. Pod uwagę mają zostać wzięte część ulicy Bajkowej i Piłsudskiego, a także budowa niezbędnej kanalizacji. Do tej pory jednak remonty nie ruszyły, choć niebawem ma się to zmienić.

Zbierane są informacje z poszczególnych sołectw. Za niedługi czas planowane jest rozpoczęcie robót remontowych na drogach - zdradza zastępca burmistrza, Jacek Czapiewski.

Kolejną problematyczną kwestią jest budowa chodnika w Niezabyszewie w stronę Cegielni. Przez miejscowość przebiega ruchliwa droga krajowa nr 20, a brak bezpiecznej nawierzchni do przemieszczania się jest niezwykle problematyczny. W tym przypadku projekt remontowy nie jest jeszcze nawet potwierdzony.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wysłała pismo z prośbą o kolejny operat wodno-prawny. Pewnym jest, że projekt zostanie poprawiony i odesłany do akceptacji - odpowiedział Czapiewski.

[ZT]1860[/ZT]

[ALERT]1581235167976[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

aaaa

0 0

Złodzieje 22:45, 09.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ibytow.pl | Prawa zastrzeżone