Zamknij
REKLAMA

Sesja Rady Miejskiej odwołana

10:30, 25.03.2020 | C.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. UM Bytów

Zagrożenie epidemiologiczne, a także odgórne zakazy zgromadzeń powyżej dwóch osób spowodowały, że nie odbędzie się zaplanowana na dzisiaj sesja Rady Miejskiej Bytowa.

Dziś miała się odbyć tradycyjna sesja Rady Miejskiej Bytowa, podczas której miały być przede wszystkim poruszane tematy związane z realizacją budżetu obywatelskiego w gminie w 2019 roku. Dodatkowo plan zakładał przedstawienie sprawozdań z realizacji zadań w 2019 roku z zakresu wspierania rodziny w gminie oraz pracy Zespołu Interdyscyplinarnego. Co więcej, sporo czasu z pewnością zajęłoby radnym dyskutowanie na temat skutków koronawirusa w powiecie.

Podjęto jednak decyzję, że dzisiejsza sesja nie dojdzie do skutku. Przewodniczący Rady Miejskiej Bytowa, Jan Treder poinformował, że ma to związek z bezpieczeństwem uczestników i gości.

Odwołałem sesję, która miała się odbyć w środę, 25 marca, jak również komisje rady. Nie chcemy narażać radnych i gości, którzy spotykają się podczas posiedzeń. W razie konieczności, z radnymi można się skontaktować drogą mailową i telefoniczną - powiedział Treder.

Jak dotąd nie ustalono nowego terminu posiedzenia Rady.

[ZT]2071[/ZT]

[ALERT]1585121694118[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ibytow.pl | Prawa zastrzeżone