Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Atak na 12-latka w centrum Bytowa. Policja zabezpieczyła nagranie

Mateusz Węsierski Mateusz Węsierski 15:53, 19.05.2026 Aktualizacja: 16:20, 19.05.2026
2 Atak na 12-latka w centrum Bytowa. Policja zabezpieczyła nagranie Kadr z nagrania rozpowszechnionego w internecie

Bulwersujące nagranie błyskawicznie rozeszło się po Bytowie. Widać na nim, jak kobieta i mężczyzna atakują 12-letniego chłopca przy ul. Szerokiej. Sprawą zajmuje się już policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli film opublikowany w internecie i wystąpią do prokuratury o objęcie czynu ściganiem z urzędu.

::addons{"type":"only-with-us","color":"black"}

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 18 maja, przy ul. Szerokiej w Bytowie. Z informacji przekazanych przez czytelnika wynika, że najpierw chłopca zaatakował mężczyzna. Następnie do zdarzenia włączyła się kobieta, która miała uderzyć 12-latka w twarz co najmniej dwa razy.

Na nagraniu widać również, że w czasie całego zajścia mężczyzna spuszcza powietrze z roweru chłopca. W pobliżu pojawiają się przechodnie, którzy próbują reagować. Ostatecznie jeden ze świadków zawiadamia policję.

::video{"type":"onnetwork","item":"1075"}

Nagranie bardzo szybko zaczęło krążyć wśród mieszkańców Bytowa. Sprawa wywołała duże poruszenie, tym bardziej że pokrzywdzonym jest 12-letnie dziecko.

POLICJA PROWADZI POSTĘPOWANIE

Komenda Powiatowa Policji w Bytowie potwierdza, że funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie w tej sprawie. Matka chłopca złożyła zawiadomienie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej dziecka.

– Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie o ataku na chłopca przy ul. Szerokiej w Bytowie. Na miejscu funkcjonariusze wylegitymowali małoletniego oraz ustalili świadków. Matka chłopca złożyła zawiadomienie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej 12-latka. Funkcjonariusze zajmują się sprawą, zabezpieczyli opublikowane w internecie nagranie i ustalają okoliczności tego zdarzenia. Policjanci wystąpią do prokuratury z wnioskiem objęcia tego czynu ściganiem z urzędu – przekazuje Dawid Łaszcz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

AGRESORZY MAJĄ ODPOWIEDZIEĆ ZA SWOJE CZYNY

Policja ustala dokładny przebieg zajścia, rolę poszczególnych osób i okoliczności, w jakich doszło do ataku. Kluczowe znaczenie może mieć zabezpieczone nagranie oraz zeznania świadków.

Według nieoficjalnych informacji osoby widoczne na filmie mogą być znane organom ścigania. O ich dalszym losie zdecydują teraz policja, prokuratura i sąd.

Na tym etapie postępowanie dotyczy naruszenia nietykalności cielesnej 12-letniego chłopca. Policjanci chcą jednak, aby czyn był ścigany z urzędu, co oznaczałoby większe zaangażowanie prokuratury w sprawę.

::addons{"type":"alert"}

::addons{"type":"only-with-us","color":"black"}

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

SprzątaczkaSprzątaczka

2 0

Mam nadzieję, że prokuratura przyłoży się do sprawy, a sąd w szybkim czasie wyda najwyższy możliwy wymiar kary.
Choćby nie wiem jakoi pretekst miała ta para "patusów" to nic, ale to nic nie upoważnia ich do bicia dziecka i niszczenia jego własności. Wstyd i hańba.
Wyrazy współczucia dla chłopca i jego rodziców.

16:19, 19.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Paweł Paweł

0 0

Ta Oliwia to ćpunka Mareczek masz *%#)!& dzieci udały się tobie każde jedne😂😂😂

16:28, 19.05.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Atak na 12-latka w centrum Bytowa

Ta Oliwia to ćpunka Mareczek masz *%#)!& dzieci udały się tobie każde jedne😂😂😂

Paweł

16:28, 2026-05-19

Żołnierz WOT jako pierwszy przy poszkodowanych

Oby tak powrócił status człowieczenstwa a nie wyciąganie komórki i nagrywania Dziekujemy Panu

człowiek

16:26, 2026-05-19

Atak na 12-latka w centrum Bytowa

Mam nadzieję, że prokuratura przyłoży się do sprawy, a sąd w szybkim czasie wyda najwyższy możliwy wymiar kary. Choćby nie wiem jakoi pretekst miała ta para "patusów" to nic, ale to nic nie upoważnia ich do bicia dziecka i niszczenia jego własności. Wstyd i hańba. Wyrazy współczucia dla chłopca i jego rodziców.

Sprzątaczka

16:19, 2026-05-19

23-latek z powiatu bytowskiego staranował cmentarz

Zawsze ale to zawsze mówię i mówić będę i to do znudzenia mówić będę, piłeś proszę błagam nie jedź zamów taxi, wyrusz parę minut wcześniej, spiesz się powoli a zdążysz powtarzam zdążysz do celu bezpiecznie ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

16:01, 2026-05-19

0%