Zamknij
REKLAMA

Bytowska Gonitwa po raz szósty

12:52, 15.10.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższy weekend po raz szósty rozegrana zostanie na Kaszubach runda Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym organizatorzy musieli wprowadzić pewne obostrzenia w przepisach bezpieczeństwa.

Niestety w związku z trwającą pandemią COVID-19, tegoroczna edycja wyścigu odbędzie się bez udziału publiczności. Była to jedyna możliwość, by organizator otrzymał zezwolenie na przeprowadzenie imprezy podczas panujących obostrzeń epidemicznych. Zaplanowano jednak relację na żywo z prologu na stronie www.bytowskagonitwa.pl oraz profilu społecznościowym rajdu.

Przejazdy zawodników na prologu komentować będą jak co roku Marcin Pacyno oraz Dyrektor Rajdu Maciej Raczewski. Patronat honorowy nad rajdem 6. Bëtowskô Gòńba objęli burmistrz Bytowa Ryszard Sylka oraz starosta bytowski Leszek Waszkiewicz.

W związku z organizacją rajdu czekają nas także pewne utrudnienia w ruchu. W sobotę, 17.10.2020 r. o godz. 17:30 nastąpi zamknięcie dla ruchu ulic wykorzystywanych w rajdzie. Przejścia dla pieszych przez ulice wyłączone z ruchu będą zamknięte od godz. 18:15. Otwarcie ulic ok. godz. 21:30.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz