Drutex bardzo mocno akcentuje obecność na rynku hiszpańskim. Jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie 23 lutego otworzył w Gandii, nieopodal Walencji, swój największy na Starym Kontynencie showroom o powierzchni 500 m2, a już 8 marca otwiera kolejny. Tym razem klienci będą mieli do dyspozycji 100 m2 w Cabo Roig.
Drutex od ub. roku intensywnie buduje sieć sprzedaży stolarki okienno-drzwiowej w Hiszpanii. W związku z tym otwiera na tamtejszym rynku nowoczesne ekspozycje swoich produktów, tzw. showroomy. Pierwszy oddany do użytku ma powierzchnię 500 m2 i są na niej prezentowane wszystkie oferowane systemy okien i drzwi z PVC, drewna i aluminium, w tym m.in. wielkogabarytowe drzwi trzpieniowe Pivot, rolety oraz żaluzje fasadowe, ogród zimowy i pergola.
- Nowoczesne, światowej klasy produkty wymagają ekspozycji tej samej jakości, wymagają dedykowanych showroomów. Dzięki nim szersze grono klientów ma możliwość zapoznania się z bogatym portfolio stolarki okienno-drzwiowej, którą produkujemy od A do Z. Otwarty w Gandii showroom jest największym naszym obiektem tego typu w Europie. To krok milowy we wzmacnianiu obecności marki Drutex na Półwyspie Iberyjskim - mówi Mariusz Szuturma, dyrektor ds. handlowych na rynek hiszpański w firmie Drutex.
Otwarcie showroomu w Gandii zaszczyciła grupa ponad 120 osób, w której byli architekci, deweloperzy, dziennikarze oraz przedstawiciele lokalnego biznesu. Zaproszeni goście mieli okazję poznać funkcjonalność produktów Drutexu oraz systemy dedykowane na rynek hiszpański, takie jak np. system okienno-tarasowy z PVC Iglo Slide.
Z rozwojem sieci sprzedaży na rynku hiszpańskim wiąże się także udział Drutex SA w targach budowlanych - w Barcelonie i Madrycie. W ramach wdrażanej ekspansji międzynarodowej, spółka zaprezentuje swoje produkty na 11 imprezach wystawienniczych na całym świecie.
Drutex, który oferuje 7-dniowy termin realizacji zamówień wraz z dostawą na terenie Europy, eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów. Sprzedaż zagraniczna stanowi ponad 80 proc. przychodów.
::photoreport{"type":"full-print","item":"286"}
::news{"type":"see-also","item":"12221"}
::event{"type":"horizontal","item":"332"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Biznesmen płacił 329 zł rocznie, PODATNICY ZAPŁACĄ 920
I znowu Klasa! 🤣
Obserwator
01:11, 2026-06-22
Niebezpiecznie na drogach. Samochód w rowie
Po dziszejszej ulewie widać ja są ulice wypofilowane w bytowie na Leborskie ci co to projektowali chyba nawet czworki nie ukończyli na Styp Rekowskiego
orzel
20:51, 2026-06-21
Biznesmen płacił 329 zł rocznie, PODATNICY ZAPŁACĄ 920
Dokładnie
Ala
19:13, 2026-06-21
Biznesmen płacił 329 zł rocznie, PODATNICY ZAPŁACĄ 920
Dlatego urzędnicy powinni odpowiadać z własnej kieszeni za takie przekręty
Jagoda
18:51, 2026-06-21