Zamknij
REKLAMA

INNOWACJA. Nowe modele inteligentnych żaluzji fasadowych od Drutex S.A.

10.02, 07.11.2022 M.W. Aktualizacja: 10.05, 07.11.2022
Skomentuj FOT. MATERIAŁY PRASOWE
REKLAMA

S90 i Z90 - brzmi jak kryptonim tajnego agenta? W rzeczywistości te oznaczenia z tajnymi służbami nie mają nic wspólnego. To nowe produkty bytowskiej firmy Drutex - niezwykle funkcjonalne modele żaluzji fasadowych z lamelami.

To już druga linia do produkcji żaluzji fasadowych, którą dysponuje firma. Wcześniej, w grudniu 2020 roku, Drutex zakupił linię do produkcji żaluzji z lamelami w kształcie C. Wszystkie modele powstają w firmie od podstaw. To gwarantuje pełną kontrolę nad procesem produkcji, od zera po gotowy produkt, a co za tym idzie najwyższą jakość. Żaluzje, podobnie jak okna i drzwi, są produkowane tylko na indywidualne zamówienie klienta.

- Nowe żaluzje fasadowe z lamelami S90 i Z90 marki Drutex stanowią uzupełnienie oferty firmy. Pierwszy z wprowadzonych modeli C80, z uwagi na wysoką jakość, precyzję wykonania i szybki termin realizacji, bardzo szybko zyskał uznanie klientów w Polsce i za granicą. Jestem przekonana, że nowe warianty żaluzji spotkają się z równie entuzjastycznym przyjęciem przez naszych partnerów na świecie - mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor PR Drutex S.A.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz powłok lakierniczych żaluzje fasadowe firmy Drutex są bardzo odporne na czynniki atmosferyczne: wiatr, działanie wody, wilgoć czy promienie słoneczne. Przez lata będą wyglądać tak samo dobrze, jak tuż po montażu. Gwarantują jeszcze lepsze zacienienie oraz wygłuszenie.

Niewątpliwym atutem jest regulacja kąta nachylenia lameli. Umożliwia to dostosowywanie i kontrolowanie dostępu światła słonecznego do budynku i pozwala na optymalne zaciemnienie wnętrz, bez konieczności całkowitego przesłaniania okien. To idealne rozwiązanie np. dla rodziców, gdy potrzebują odpowiednio zaciemnionego pomieszczenia dla drzemki dzieci w dzień.

[ZT]7814[/ZT]

To nie koniec ich zalet. Żaluzje fasadowe pomagają oszczędzać energię, co w obecnych czasach wysokich rachunków za prąd czy ogrzewanie jest dużym atutem. Istotną rolę odgrywa tu możliwość włączenia ich do systemów inteligentnego zarządzania domem (smart home) i sterowania nimi za pomocą smartfonu czy tabletu. W standardzie montowany jest silnik Somfy z funkcją przeciążenia, detekcją przeszkód oraz z opcją zdalnego sterowania. Dysponując inteligentnymi rozwiązaniami, które pomagają sterować pracą grzejników, termostatu czy żaluzji, można też obniżyć rachunki za ogrzewanie. Wymierne korzyści mogą płynąć także z inteligentnego zarządzania oświetleniem. Do tego komfortowym rozwiązaniem jest sprzężenie ze stacjami pogodowymi, co znacząco podnosi wygodę użytkowania.

Nowe żaluzje firmy Drutex dostępne są w systemie fasadowym lub nadstawnym. Prowadnice mogą być podtynkowe lub samonośne. Do tego klienci mogą wybierać z gamy sześciu atrakcyjnych i trwałych kolorów. Co ważne - matowych, co gwarantuje brak denerwujących refleksów.

Żaluzje można dopasować do każdego stylu architektonicznego. Niepowtarzalny design gwarantuje spójność ze współczesnymi trendami, preferującymi duże przeszklenia. Dzięki wyposażeniu w czujnik siły wiatru żaluzje gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa (w razie potrzeby automatycznie schowają się). Mogą też działać w sekcjach - inteligentne sterowanie pozwala na opuszczanie i podnoszenie w określonych porach dnia i w niezależnych sekcjach. 

10 ARGUMENTÓW ZA:

- Najwyższa jakość wykonania z najlepszych materiałów.

- Wyjątkowa odporność na warunki atmosferyczne.

- Sześć atrakcyjnych, matowych kolorów z gwarancją trwałości.

- Idealna ochrona wnętrz przed zbyt dużym nasłonecznieniem z płynną regulacją. 

- Zapewniona prywatność i ochrona przed wścibskimi spojrzeniami.

- Mniejsze wydatki na ogrzewanie i energię elektryczną.

- Spójność z współczesnymi trendami architektonicznymi.

- Montaż zarówno w powstających, jak i już istniejących budynkach.

- Sprzężenie z stacjami pogodowymi oraz inteligentnymi systemami zarządzania.

- W standardzie czujnik wiatru oraz silnik Somfy z funkcją przeciążenia, detekcją przeszkód oraz z opcją zdalnego sterowania.

[CGK]167[/CGK]

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%