Bytovia żegna się z Pucharem Polski! Porażka w Pruszczu Gdańskim

Patryk WęzikPatryk Węzik 15:00, 11.04.2024
Skomentuj fot. Bytovia Bytów fot. Bytovia Bytów

W środę (10 kwietnia) Bytovia Bytów zagrała na wyjeździe z MKS Czarni Pruszcz Gdański. Spotkanie odbyło się w ramach rozgrywek 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Choć pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana i zakończyła się bezbramkowym remisem, w drugiej połowie lider gdańskiej okręgówki nie dał bytowskim piłkarzom żadnych szans. Mecz finalnie zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

Choć porażka w Pucharze Polski to gorzka pigułka dla zespołu - zarówno piłkarze, jak i kibice nie tracą optymizmu. Najbliższe kilka tygodni podopieczni Tomasza Bąkowskiego będą mogli przeznaczyć na jak najlepsze przygotowanie się do rozgrywek ligowych. Przypomnijmy, że Bytovia Bytów jest jedynym zespołem w słupskiej lidze okręgowej, który dotychczas nie odniósł żadnej porażki w punktowanych rozgrywkach.

- Już w najbliższą sobotę Bytovia Bytów podejmie na swoim boisku Sokół Wyczechy. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18:00. Nasz rywal dotychczas zdobył w rozgrywkach ligowych 44 punkty i plasuje się na 6. miejscu tabeli ligowej. Trzymamy kciuki za jak najlepszą formę Czarnych Wilków - komentują przedstawiciele klubu.