Zamknij

Ostatni zimowy sparing bez wygranej

07:59, 22.02.2021 | P.K
Skomentuj

Czarne Wilki przegrały z Bałtykiem Koszalin ostatni sparing zimowego okresu przygotowawczego 0:1. Już w najbliższą sobotę 27 lutego odbędzie się inauguracja rundy wiosennej. O godzinie 13:00 w Siedlcach Bytovia Bytów zmierzy się z Pogonią Siedlce.

Przez pierwszą połowę spotkania wszystko wskazywało na bezbramkowy remis. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, nie widzieliśmy przez to dużo sytuacji podbramkowych. Najbliżej zdobycia bramki był Piotr Giel, gdy w 35. minucie podjął się strzału po dośrodkowaniu Mateusza Września, jednak piłka przeszła obok bramki. Sytuacja zmieniła się jednak w drugiej rundzie.

Bytovia prowadziła grę, jednak to Bałtyk wyszedł na prowadzenie. Sebastian Ginter dostał piłkę na 25 metrze i oddał perfekcyjny strzał zakończony w bramce strzeżonej przez Adriana Olszewskiego - relacjonuje zespół.

Po Strzale Gintera w 67 minucie spotkania Czarnym Wilkom nie udało już się wyrównać wyniku, mimo że do końca spotkania dzielnie o to walczyli. Zimowe spotkania towarzyskie pozwoliły nowemu trenerowi nie tylko przetestować nowych zawodników, ale scalić zespół. Dobrą wróżbą może być fakt, że większość spotkań Bytovia Bytów wygrała lub zremisowała. Tylko dwa zimowe spotkania zakończyły się porażką.