Zamknij
REKLAMA

Przemoc rówieśnicza i demoralizacja. Policyjne spotkanie z młodzieżą

17.32, 06.10.2022 P.K. Aktualizacja: 17.42, 06.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

Jakie konsekwencje za swoje zachowanie może ponieść nieletni? Czym jest przemoc rówieśnicza i demoralizacja? To właśnie o tych tematach rozmawiał z uczniami Szkoły Podstawowej w Niezabyszewie bytowski profilaktyk i dzielnicowy. Funkcjonariusze omówili również, w jaki sposób uniknąć zagrożeń w sieci.

- Rozmowa z dziećmi i młodzieżą jest jednym z ważniejszych działań prewencyjnych bytowskich mundurowych. Dzielnicowi i profilaktyk systematycznie spotykają się z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych, rozmawiając o zagrożeniach, na jakie są narażeni młodzi ludzie - mówi st. sierż. Dawid Łaszcz.

Do spotkania doszło także z najmłodszymi uczniami w Brzeźnie Szlacheckim i Borowym Młynie. Im z kolei przedstawiono zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas spotkania policjanci zachęcali do noszenia odblasków i obdarowują nimi uczniów. Tłumaczyli także zasady poruszania się po jezdni w przypadku braku chodnika lub pobocza.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Prośba o pogadankę Prośba o pogadankę

1 3

Taką pogadankę zorganizujcie da przełożonych. Z prezentacją mutimedialną oczywiście i zajęciami warsztatowymi w grupach. Przyda się. 14:19, 07.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%