Zamknij
REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

15:40, 27.06.2020 | C.K
Skomentuj Fot. UM Bytów
REKLAMA

Ze względu na obostrzenia sanitarne wynikające ze stanu epidemii do szkół przyszli tylko tegoroczni absolwenci, czyli uczniowie klas ósmych. Spotkania w placówkach z udziałem burmistrza lub jego zastępców, odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego i miały bardzo skromny charakter.

Świadectwo ukończenie szkoły podstawowej odebrało łącznie 250 uczniów (113 dziewcząt i 137 chłopców). Burmistrz Bytowa wyróżnił grupę najlepszych absolwentów, do których należą: Oliwia Paszke i Paweł Napiontek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie, Weronika Grotkowska, Pola Jenczyk i Hanna Simlat ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie, Sebastian Saldat, Nina Szczerba i Marta Pliszka ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie, Klaudia Słowik ze Szkoły Podstawowej w Gostkowie, Gabriel Breza ze Szkoły Podstawowej w Niezabyszewie z filią w Rekowie oraz Natalia Szychucka ze Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim.

Wspólnie z nauczycielami i rodzicami wzorowo zmierzyliście się z nowym sposobem nauczania i zupełnie inną formą kontaktów, co było zapewne najtrudniejsze. Bogatsi nie tylko o wiedzę, ale inne życiowe doświadczenia wkraczacie w kolejne etapy dorosłości. Życzę Wam, aby było w niej jak najwięcej chwil dających radość, szczęście, satysfakcję i zadowolenie, a jak najmniej tych, które wywołują smutek, zmartwienia, czy porażki - wysłał komunikat do uczniów starosta bytowski, Leszek Waszkiewicz.

Najlepszym absolwentem szkoły podstawowej Anno domini 2020 został uznany Sebastian Saldat ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie, który w klasie ósmej uzyskał średnią ocen 6,0, natomiast ze wszystkich przedmiotów ośmioklasowej szkoły podstawowej uzyskał średnią ocen 5,94. Ponadto Sebastian uzyskiwał czołowe lokaty w konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych.

Wszystkim absolwentom szkół podstawowych serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce.

[ZT]2407[/ZT]

[ALERT]1593265236032[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA