Zamknij
REKLAMA

Pol'and'Rock Festival zmienia lokalizację. Bytowianie będą mieli bliżej!

12:05, 28.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Festiwalu Pol'and'Rock (dawniej Przystanek Woodstock) nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to  festiwal muzyczny organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów, sprzedaży gadżetów oraz darowizn celowych. Przez ostatnie lata festiwal odbywał się w Kostrzynie nad Odrą. Teraz przyszła pora na zmiany!

Dwudziesty siódmy Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach od 29 lipca do 31 lipca. Tym razem impreza odbędzię się na lotnisku Makowice-Płoty pod Gryficami w województwie zachodniopomorskim! Lotnisko znajduje się 200 km od Bytowa, to blisko dwa razy bliżej, niż miało to miejsce w przypadku Kostrzyna nad Odrą. 

- Wszystkie osoby uczestniczące w festiwalu będą przez nas przetestowane, a w ramach wejściówki, która w tym roku będzie płatna - zapewnimy oprócz badań także między innymi komplet maseczek na trzy dni festiwalu, przygotowany teren na camping, płyny dezynfekujące na terenie Festiwalu czy żetony do kabin prysznicowych - napisał na swoim profilu Jurek Owisiak.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%