Zamknij
REKLAMA

Kolizja w Brzeźnie Szlacheckim. WYSOKI MANDAT dla sprawcy!

08.56, 22.09.2022 P.K.
Skomentuj fot. OSP Brzeźno Szlacheckie
REKLAMA

Jesienna aura sprzyja wypadkom. W Brzeźnie Szlacheckim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poważnie ranny. Siła uderzenia była jednak na tyle duża, że jeden z pojazdów wbił się w barierki drogowe. 

Sprawcą kolizji był 32-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego. Jadąc ul. Jeziorną stracił on panowanie nad pojazdem i na łuku drugi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem kierowanym przez 27-letnią mieszkankę gminy Lipnica. 

- W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny, a sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych. Naliczono mu również 10 punktów karnych - komentuje st. sierż. Dawid Łaszcz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Na miejscu zdarzenia pracowały dwie jednostki OSP, dwie jednostki PSP, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i partol Policji. Policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Szybko zapadający zmrok, opady deszczu, śliska nawierzchnia, to czynniki negatywnie wpływające na bezpieczeństwo. 

[ZT]7522[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

O! O!

3 2

A myślałem, że znowu KTOŚ wracał z odsieczy wiedenskiej. 12:14, 22.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%