Zamknij
REKLAMA

W Bytowie KRADNĄ rowery! Policjanci apelują o ostrożność!

08:13, 21.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci otrzymali w ostatnim czasie zgłoszenia o kradzieżach rowerów. Aby zapobiegać utracie jednośladu, funkcjonariusze apelują o odpowiednie ich zabezpieczanie. Policjanci przypominają, że jeżeli zostawiamy rower, to najlepiej, aby było to miejsce monitorowane lub pomieszczenie zamknięte.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie w ostatnim czasie otrzymali zgłoszenia o kradzieżach rowerów. Mundurowi przypominają właścicielom jednośladów, że powinni pamiętać o prawidłowym ich zabezpieczeniu, aby uniknąć kradzieży.

- Możemy do tego wykorzystać różnorodne zapięcia techniczne. Musimy unikać pozostawiania niezabezpieczonych rowerów na klatkach schodowych, przed sklepami lub ogrodzeniach posesji - mówi sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Bytowscy policjanci apelują o niepozostawianie nawet na chwilę niezabezpieczonego jednośladu, a jeśli musimy go pozostawić, to stosujmy solidne zapięcia. Warto sfotografować swój pojazd i spisać jego numer identyfikacyjny, ponieważ ułatwi to poszukiwania śledczym. W przypadku utraty roweru natychmiast powiadommy o tym Policję.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

rowerzystarowerzysta

3 0

dzięki za poradę :) a jak tam sprawa z kradzioną hulajnogą? trafiła już do właściciela? 14:07, 21.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%