Zamknij

pomocniczy pracownik produkcji

Miejsce pracy: Lęborska 31, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: czynności związane z pracą przy linii produkcyjnej, wykładaniem półproduktów na taśmę oraz zbieraniem produktu gotowego z taśmy, dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego, stawka godzinowa brutto: 27,70 zł, liczba godzin pracy w miesiącu: 154 godziny miesięcznie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • zdolności manualne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Praca wśród cudzoziemców wielu narodowości
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: USIZO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: ZŁOTA 75A/7, 00-819 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Daniel Kołnierzak
      Numer telefonu: +48 888 046 322
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z zakresu chemii w szkole ponadpodstawowej; dbanie, aby uczniowie nabyli wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla przedmiotu chemia
      StPr/24/0332
      wynagrodzenie od od 80 PLN

      WYMAGANY KURS PILARZ/ DRWAL MINIMUM ROCZNE DOŚWIADCZENIE
      StPr/24/0322
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kuchni, obróbka wstępna
      StPr/24/0326
      wynagrodzenie od od 29 do 32 PLN

      pieczenie pizzy i kontrola temperatury w piecu, zapewnienie czystości i porządku w kuchni
      StPr/24/0327
      wynagrodzenie od od 29 do 37 PLN

      przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, racjonalne gospodarowanie towarem, dbanie o estetykę potraw, organizacja zaopatrzenia restauracji
      StPr/24/0325

      przygotowywanie posiłków
      StPr/24/0320
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      szczegółowe informacje na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl
      StPr/24/0319
      wynagrodzenie od od 6 300 PLN

      według programu stażu
      StPr/24/0313
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      StPr/24/0310

      prowadzenie psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, grupowej, sesji wsparcia psychospołecznego
      StPr/24/0301
      wynagrodzenie od od 6 750 PLN