Zamknij
REKLAMA

Policjant odwiedził uczniów Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

14:00, 09.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego spotkał się uczniami Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie. Spotkanie miało związek ze zmianami przepisów ruchu drogowego w czerwcu. Policjant omówił również zasady zdobywania uprawnień do kierowania pojazdami oraz kategorię praw jazdy.

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego bytowskiej komendy, starszy aspirant Wojciech Błaszkowski spotkał się z uczniami Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie. Policjant przedstawił uczestnikom spotkania zasady nabywania uprawnień do kierowania pojazdami oraz szczegółowo omówił poszczególne kategorie prawa jazdy.

Młodzież dowiedziała się również o najczęstszych przyczynach wypadków drogowych: przekraczanie dopuszczalnej prędkości, nieprawidłowe wyprzedzanie i kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Funkcjonariusz omówił również zmiany w prawie o ruchu drogowym od czerwca 2021 roku, które wprowadzają m.in. przepisy zwiększające bezpieczeństwo pieszych na drogach oraz ujednolicają dopuszczalną prędkość na obszarze zabudowanym.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%