Zamknij
REKLAMA

Nowe przystanki bytowskiej komunikacji miejskiej

01:33, 22.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Od uruchomienia komunikacji miejskiej w Bytowie upłynęło już kilka miesięcy. Jak informuje bytowski ratusz - liczba pasażerów z każdym miesiącem rośnie. Niewykluczone, że w najbliższych miesiącach popularność nadal będzie wzrastała. Od piątku siatkę bytowskiej komunikacji miejskie uzupełnią trzy nowe przystanki.

- Dwa przystanki zlokalizowane zostały przy ul. Sikorskiego o nazwie Sikorskiego - Szkoła w obydwu kierunkach. Będą on  obsługiwane przez linie nr 1, 1A, 1B, 2, 2A, 2B. Jeden przystanek zlokalizowany został natomiast przy ul. Gdańskiej o nazwie Gdańska - Kościół w kierunku miasta. Będzie on obsługiwany przez linię nr 1B - informują urzędnicy.

W październiku łączna liczba pasażerów komunikacji miejskiej przekroczyła 44,5 tys. Jest to najwyższa frekwencja od startu projektu. Średnio z Byciobusów korzysta ponad 1400 osób dziennie. W najbliższych tygodniach okaże się, czy nowe przystanki zwiększą zainteresowanie komunikacją miejską.

Władze Bytowa obserwują sytuację, jednak na razie nie mają w planach dalszego rozwijania projektu o kolejne trasy. Kto wie, może wraz z kolejnymi dofinansowania uda się pozyskać środki na kolejne autobusy, które pozwolą rozbudować sieć komunikacji miejskiej w Bytowie o dodatkowe linie.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%