Zamknij
REKLAMA

DRUTEX wyróżniony w kategorii "Najlepszy pracodawca – firmy średnie i duże"

09:41, 17.05.2022 | P.K.
Skomentuj
REKLAMA

DRUTEX, jeden z europejskich liderów rynku stolarki okienno-drzwiowej, znalazł się w gronie laureatów programu Dobra Firma 2022 w kategorii "Najlepszy pracodawca – firmy średnie i duże".

Program Dobra Firma realizowany jest przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) w ramach działań wspierających przedsiębiorczość i promujących najefektywniej działające firmy w Polsce. Na podstawie wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz danych otrzymanych od InfoCredit – powstała lista firm, które zostały dodatkowo zweryfikowane pod kątem kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji. Wśród najlepszych polskich firm znalazł się DRUTEX S.A.

Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem, że firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, cieszy się świetną reputacją, a przy tym oferuje doskonałe warunki i wysoki komfort pracy. Pracownicy, poza ciekawą i stabilną pracą, mogą liczyć również na bogaty pakiet socjalny.

- DRUTEX zatrudnia obecnie blisko cztery tysiące pracowników i należy do jednych z największych pracodawców w kraju. Rosnąca baza klientów na całym świecie motywuje firmę do podejmowania kolejnych inwestycji, zarówno w zakresie potencjału produkcyjnego, jak i zwiększania zatrudnienia. DRUTEX stale szuka specjalistów z branży IT, programistów, konstruktorów, inżynierów, osób ze znajomością języków obcych czy pracowników do produkcji stolarki okienno-drzwiowej. Od zawsze ludzie są najważniejszym ogniwem w firmie. To oni tworzą markę przedsiębiorstwa. Stąd, tak liczne inicjatywy podejmowane przez DRUTEX w stronę pracowników, które sprawiają, że do pracy przychodzi się z przyjemnością.- mówi Paweł Grzonka, dyrektor marketingu firmy DRUTEX.

Przyznane przez ZPP wyróżnienie, to kolejne potwierdzenie, że DRUTEX to lojalny i stabilny pracodawca. Tylko w tym roku firma otrzymała również tytuł “Najlepszy Pracodawca w Polsce 2022” w kategorii “budownictwo” w rankingu organizowanym przez magazyn Forbes. To najlepsze referencje, potwierdzające wiarygodność w zakresie oferowanych przez DRUTEX warunków pracy.

DRUTEX to nie tylko kultura pracy i płacy, którą firma kreuje w regionie. To również komfort miejsca pracy. Stąd między innymi decyzja o rozbudowie budynku biurowego firmy, który nie tylko zapewni dodatkowe miejsca pracy, ale przede wszystkim będzie spełniał najbardziej rygorystyczne wymogi ergonomii i bezpieczeństwa, stanowiąc jednocześnie przykład nowoczesnej architektury i designu.

Gala rozdania nagród „Dobra Firma” odbyła się 12 maja w hotelu Sheraton Grand Warsaw w Warszawie. Galę poprzedziła całodniowa Konferencja “Finanse dla rozwoju”.

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%