Zamknij

Bytów. Polmor planuje rozbudowę! [PYTAMY]

Patryk WęzikPatryk Węzik 08:57, 27.07.2023
Skomentuj

Burmistrz Bytowa rozpoczął postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych na rozbudowę hal produkcyjno-magazynowych na terenie Bytowa. Inwestorem jest firma Polmor, która pod obecną marką działa na terenie naszego miasta od 1991 roku. Jaki jest koszt inwestycji?

– Wstępny koszt inwestycji to 3,5-4 miliony złotych. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, chcielibyśmy zakończyć zadanie pod koniec przyszłego roku – komentuje Grzegorz Szymański, szef działu sprzedaży spółki Polmor.

Z informacji, które udało na się uzyskać, wynika, że w ramach inwestycji powstaną dwie hale – w tym jedna namiotowa, która będzie pełniła funkcję magazynu. Drugi budynek ma mieć charakter produkcyjno-magazynowy. 

Firma Polmor jest producentem konstrukcji i podzespołów dla przemysłu kolejowego oraz maszyn ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium dla przemysłu przetwórczego. Aktualnie Polmor zatrudnia ok. 450 pracowników w Polsce oraz 220 pracowników w Indiach. Niewykluczone, że wraz z rozbudową fabryki, firma zdecyduje się na zwiększenie zatrudnienia.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? KLIKNIJ I CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Grzegorz Grzegorz

4 4

Obóz pracy ludzie się będą pchali drzwiami i oknami, lepiej normalne pensje by płacili, a nie tylko wyzysk.

15:42, 27.07.2023
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AgroAgro

2 2

Same obozy pracy w Bytowie :)))) Do roboty nieroby, a jak za mądrzy, by u kogoś pracować, to sami otwierajcie firmy

19:01, 29.07.2023

0%