Remis z rezerwami Chojniczanki Chojnice

08:28, 25.10.2021 . Aktualizacja: 08:28, 25.10.2021
Skomentuj
reo

W meczu 11. kolejki pomorskiej IV ligi “Czarne Wilki” zremisowały z rezerwami drugoligowej Chojniczanki Chojnice 1:0. Jedyną bramkę dla zespołu czarno-biało-czerwonych strzelił Samuel Wirkus.

To już jedenaste spotkanie z rzędu bez porażki. Z meczu udało się wynieść cenny punkt i podtrzymać dobra passę.

- Świetnie pobronił dzisiaj Bartek. Trzeba przyznać, że rywale mieli dzisiaj swoje czyste sytuacje i dzięki dobrym interwencją Bartek utrzymał nas w grze. (...) Szanujemy dzisiejszy punkt. Cieszy to, że chłopaki pokazują charakter i zawsze gramy do końca - powiedział po spotkaniu trener Karol Szymlek.

Chojniczanka wyszła na prowadzenie już w 28 minucie spotkania. I wynik 1:0 udało jej się utrzymać przez większość spotkania. To właśnie dlatego w 67. minucie doszło do dwóch zmian w naszym zespole. Na boisku pojawiają Samuel Wirkus i Adrian Szultka. Kilka minut później na boisko weszli jeszcze Klaudiusz Szultka i Bartłomiej Chojnacki. Zmiany te zaowocowały remisową bramką w 83. minucie meczu.

Bytovia Bytów obecnie znajduje się na 5. miejscu w tabeli ligowej. W najbliższą sobotę bytowscy piłkarze podejmą zespół Jantar Ustka na boisku przy ulicy Mickiewicza 12. Start spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00.