MAMY TO! Bytovia w ćwierćfinale regionalnego Pucharu Polski!

06:17, 21.04.2022 P.K.
Skomentuj

W meczu 1/8 finału regionalnego Pucharu Polski Bytovia Bytów pokonała zespół KP Starogard 3:2 i awansowała do ćwierćfinału rozgrywek. Bramki dla naszego zespołu strzelali Bartek Chojnacki, Vova Kaydrovych oraz Artur Rzepinski.

Drużyna KP Starogard Gdański na co dzień rozgrywa spotkania w II grupie 3 ligi. Na ten moment piastują 10. miejsce w ligowej tabeli z 30. punktami na swoim koncie po 24. kolejkach. Spotkanie było doskonałą okazją dla Czarnych Wilków, aby sprawdzić się na tle wyżej notowanego rywala.

– Bardzo zależało nam, aby zaistnieć w tej edycji Pucharu Polski i piąć się dalej w tych rozgrywkach, co się udało i gratuluje tego zawodnikom – powiedział po pucharowym spotkaniu z KP Starogard Karol Szymlek.

Choć pierwszą połowę spotkania Czarne Wilki zakończyły z wynikiem 2:1 dla rywali, to już w 47. minucie w polu karnym świetnie odnalazł się Vova Kaydrovych, który trafił do bramki rywala dając nam wyrównanie. Bramkę, dzięki której Bytovia wyszła na prowadzenie w 66. minucie strzelił natomiast Artur Rzepinski. Cóż to była za radość po zakończonym spotkaniu!

Już w najbliższą sobotę Bytovia Bytów wraca do rozgrywek ligowych. Tym razem zagramy na wyjeździe z Kaszubią Kościerzyna. Start meczu zaplanowany jest na godzinę 15:00.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]