Zamknij
REKLAMA

Czarna Dąbrówka. DROGIE WARSZTATY z Elżbietą Zapędowską

08.42, 15.11.2022 P.K. Aktualizacja: 08.43, 15.11.2022
Skomentuj fot. GCKIB w Czarnej Dąbrówce
REKLAMA

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce zapraszają na wyjątkowe warsztaty wokalne z Elżbietą Zapędowską. Warsztaty zaplanowano na weekend 16-18 czerwca 2023 r. Obejmują one 15 godzin zajęć dydaktycznych, koncert oraz jam session z udziałem uczestników, które odbędzie się w godz. wieczornych 17 czerwca. Udział w warsztatach mogą wziąć udział wszyscy powyżej 7. roku życia. 

 

- Kolejna propozycja warsztatowa! Jeśli chcesz udoskonalić swój warsztat wokalny lub zacząć przygodę ze śpiewaniem to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Czeka na Ciebie około 15 godzin warsztatów w cudownej i klimatycznej okolicy - zachęcają organizatorzy.

Dla wielu osób nie do przeskoczenia może okazać się jednak cena. Koszt warsztatów to 1500 zł. 500 zł trzeba wpłacić w ciągu trzech dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, pozostały 1000 zł do połowy lutego. Co ważne jednak - koszt warsztatów obejmuje wyżywienie i nocleg uczestników. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%