Zamknij
REKLAMA

"Oklaski za odblaski" - edukacyjna akcja bytowskich mundurowych

Patryk Knapczyk Patryk Knapczyk 15.38, 30.11.2022 .
Skomentuj fot. KPP Bytów
REKLAMA

Dzielnicowy asp. szt. Sebastian Watras spotkał się z dziećmi z przedszkola w Lipnicy, aby przypomnieć jak ważną rolę pełnią odblaski. W ramach kampanii „Oklaski za odblaski! Bezpieczne dzieci na drodze” każde dziecko otrzymało od funkcjonariusza odblask.  Kampania społeczna Fundacji Trefl kierowana jest nie tylko do dzieci w wieku przedszkolnym, ale także do ich opiekunów. Jej celem jest podniesienie świadomości najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa na drodze i wykształcenie u nawyku noszenia elementów odblaskowych.

Funkcjonariusz rozmawiał z najmłodszymi o tym w jakich miejscach można przechodzić przez jezdnię, jak bezpiecznie korzystać z przejścia dla pieszych i dlaczego tak ważne jest noszenie odblasków. Celem kampanii jest wyuczenie u najmłodszych uczestników ruchu drogowego dobrych nawyków, żeby dzieci były bezpieczne, samodzielne, by wiedziały jak mądrze i odpowiedzialnie poruszać się na drodze.

Policjant zapoznał maluchy ze spotem przygotowanym na potrzeby kampanii oraz plakatem promującym akcję. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaski z wizerunkiem Treflików. Patronat honorowy nad kampanią objął Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, a partnerami akcji są - TVP ABC, Refloactive i Trefl S.A.

[ZT]8003[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

tak oklaskitak oklaski

2 3

Oklaski, oklaski za pijarowe obrazki. Komendanty się ucieszyli? 11:53, 01.12.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%