Zamknij
REKLAMA

Kolejne kontrole związane z przestrzeganiem obostrzeń COVID-19

12:54, 29.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci przypominają o konieczności stosowania się obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią COVID-19. Mundurowi tylko wczoraj ujawnili prawie 40 przypadków niestosowania się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Mundurowi apelują o rozwagę i przypominają, że wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę życia i zdrowia.

- Mundurowi w trakcie codziennej służby sprawdzają, czy mieszkańcy w powiecie bytowskim stosują się do zasad związanych z obostrzeniami COVID-19. Niestety nadal policjanci ujawniają przypadki niestosowania się do ograniczeń związanych z koronawirusem. Tylko wczoraj bytowscy policjanci ujawnili prawie 40 przypadków niestosowania się do obowiązku zakrywania ust i nosa - tłumaczy sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Z uwagi na trwającą epidemię przypominamy, że bardzo ważne jest wspólne przestrzeganie obowiązujących zasad. Bytowscy mundurowi nieustannie sprawdzają rejony obiektów handlowych, miejsc publicznych i komunikacji miejskiej. Policjanci prowadzą kontrole sklepów, gdzie stale weryfikują, jak do obostrzeń stosują się klienci i sprzedawcy. Mundurowi sprawdzają, czy nie zapominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki.

Policjanci przypominają, że w przypadku niestosowania się do obowiązku zasłaniania nosa oraz ust, osoba może zostać ukarana mandatem, funkcjonariusze mogą również skierować do sądu wniosek o ukaranie.Bytowscy policjanci apelują o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%