Zamknij

nauczyciel rewalidacji

Miejsce pracy: MICHAŁA DRZYMAŁY 26A, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z osobami posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, dbanie o rozwój uczniów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 90 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pracodawca: MARMOŁOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: MICHAŁA DRZYMAŁY 26A, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Weronika Chirk
      Numer telefonu: 600059786
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Ogólny zakres obowiązków: organizowanie w przedszkolu pomocy psychologicznej a w szczególności diagnozowanie, opiniowanie, prowadzenie psychoterapii oraz udzielanie pomocy psychologicznej poprzez pomoc dzieciom, wychowawcom, współdziałanie z nauczycielami, rodzicami (opiekunami prawnymi) oraz instytucjami poza przedszkolnymi
      StPr/24/0705
      wynagrodzenie od od 90 PLN

      Zgodnie z programem stażu
      StPr/24/0700
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      DOJAZD I POMOC PRZY NAPRAWIE MASZYN LEŚNYCH
      StPr/24/0694
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      czynności opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczne przy dzieciach w wieku
      StPr/24/0696
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      wsparcie ucznia w czasie zajęć lekcyjnych, pomoc przy pracach pisemnych, zadaniach domowych, prowadzenie lekcji, dyżur na korytarzach w czasie przerwy
      StPr/24/0674
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      prowadzenie lekcji, przygotowanie planów pracy oraz prowadzenie dokumentacji, sprawdzanie prac pisemnych, zadań domowych, uczestniczenie w zebraniach rady pedagogicznej, dyżur na korytarzach w czasie przerw
      StPr/24/0673
      wynagrodzenie od od 2 454 PLN

      prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Kontakt z nauczycielami rewalidacji, rodzicami, nauczycielami przedmiotowymi.
      StPr/24/0659

      Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z osobami posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, dbanie o rozwój uczniów.
      StPr/24/0645

      diagnoza i terapia psychologiczna dzieci
      StPr/24/0605
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów • pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
      StPr/24/0604