materiał partnera
Na ten moment czekali wszyscy. W Rossmannie ruszył akcja na perfumy 1+1 gratis. Dotyczy ona zapachów w cenach regularnych – każdy klient może dobrać dwa różne produkty lub ten sam. Akcja obejmuje ponad 3 tys. zapachów i obowiązuje w drogeriach stacjonarnych Rossmann, na rossmann.pl oraz w aplikacji Rossmann PL.
To doskonała okazja, aby zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach i przygotować się na nadchodzące Święta. Stworzyliśmy wyjątkową akcję na perfumy, w której znajdziesz szeroki wybór perfum damskich, męskich i unisex. Bez problemu odkryjesz swój ulubiony zapach lub nowość, która Cię zachwyci.
W ostatnich miesiącach asortyment zapachów w Rossmannie znacząco się poszerzył. Dlatego nasza tegoroczna akcja jest jeszcze atrakcyjniejsza niż w ubiegłych latach. Szukając perfum dla siebie, koniecznie sprawdź produkty z oznaczeniem „Tylko Online” – między innymi to tutaj odkryjesz propozycje perfum arabskich, niszowych i inne najgorętsze trendy roku.

Część asortymentu dostępna jest wyłącznie w drogerii internetowej – produkty te oznaczone są etykietą „Tylko Online”. Zamówisz je na rossmann.pl oraz w aplikacji.
Akcja obowiązuje w dniach 24.11-01.12.2025.
Bytów: kolejna PODWYŻKA. Burmistrz chce droższych śmiec
Pewnie raty za auta wzrosły no i wypłaty dla kierowników muszą być wyższe.
Jarek
14:08, 2025-11-24
Bytów: kolejna PODWYŻKA. Burmistrz chce droższych śmiec
Śmieci zawsze będą szły w górę. Rosnie wszystko. Śmieci to dobry biznes, bo kazdy z nas je wytwarza i od każdego trzeba odebrać. Łatwe pieniądze
Wujo
13:11, 2025-11-24
Zielin zostanie „Inteligentną Wsią”?
Zielin zostanie inteligentną wsią jak podaje wójt Chwarzyński, to jaką wsią jest teraz?
bubu
08:34, 2025-11-24
Policja OSTRZEGAŁA rok przed tragedią w Lipnicy
Stała się wielka tragedia . Jednak Bytowska policja powinna się ostro zabrać za tych kierowców którzy korzystają z telefonów komórkowych w czasie jazdy samochodem . Stanąłem ostatnio na ulicy wojska polskiego w Bytowie . Co trzeci kierowca z telefonem w ręku . Zacznijcie to potężnie tępić to zdarzeń będzie o 60 proc. mniej .
Jacek
07:36, 2025-11-24