Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
19:55, 01.02.2023
Funkcja śledzenia przesyłek pozwala na kontrolowanie tego, co dzieje się z paczką – nadaną lub tą, której jesteśmy odbiorcą. Opcja ta stała się powszechnym udogodnieniem w branży kurierskiej i właściwie każdy operator umożliwia monitorowanie tego, jaki jest w danym momencie status przesyłki. Chcesz poznać szczegóły? Sprawdź, jak działa śledzenie przesyłek!
12:21, 29.01.2023
31 marca 2022 można uznać za przysłowiowy dzień zagłady, jaki uderzył w polski rynek fotowoltaiki. Następnego dnia weszły w życie przepisy, które zmieniły system rozliczeń prosumenckich z istniejącego net-meteringu na nowy system net-billingu. Tej wielkiej zmianie towarzyszył chaos i nagonka medialna, wywołana przez instalatorów fotowoltaicznych i trolli internetowych, mająca na celu złapanie jak największej ilości klientów tuż przed końcem terminu obowiązywania starych przepisów. W tym celu została stworzona przerażająca wizja. Nowy system rozliczeń miał być skrajnie nieopłacalny. Od tego czasu minęło już 9 miesięcy i wiemy już z całą pewnością, że był to marketingowy przekręt, a nowy system rozliczeń opłaca się tak samo jak poprzedni, a w wielu przypadkach nawet bardziej! 
17:31, 28.01.2023
Chcąc posiadać własne akwarium, trzeba pamiętać o skompletowaniu kilku najważniejszych elementów.
14:11, 26.01.2023
Pozycjonowanie w Google jest ważną częścią każdej strategii marketingu internetowego. Obejmuje optymalizację witryny, aby zapewnić jej wysoką pozycję w rankingach wyszukiwarek oraz prowadzenie kampanii AdWords w celu przyciągnięcia większego ruchu do witryny.
10:13, 29.12.2022
Myślisz o zakupie nowego roweru, ale nie do końca jesteś pewna, która marka będzie najlepszym wyborem? Postaw na rowery Trek Damskie. To sprawdzone rozwiązanie, zapewniające wygodną i bezpieczną jazdę w różnych sytuacjach. W poniższym tekście zaprezentujemy Ci kilka modeli rowerów Trek dla kobiet. Być może znajdziesz wśród nich ten wymarzony.
REKLAMA
10:11, 29.12.2022
Odbiór makulatury we Wrocławiu, w Lublinie i w Kielcach jest jedną z propozycji wartą rozważenia z tego względu, iż faktycznie nie sposób jest przechowywać wszystkie wydania, gazetki sklepowe i czasopisma, którymi i tak już nikt nie jest zainteresowany.
10:42, 28.12.2022
Efektywne ogrzewanie jest ważne. W najbliższych miesiącach podrożeje węgiel. Spodziewany jest także duży wzrost cen gazu. Koszty ogrzewania będą rosły, a zarobki Polaków nie będą coraz wyższe. Nadchodzi kryzys i zbliżają się problemy - ceny prądu i gazu rosną, węgiel jest coraz droższy, a zima jest dość uciążliwa - bez dobrego ogrzewania będzie trudno dotrwać do wiosny i cieplejszych dni.
11:15, 22.12.2022
Każdy rodzic chce, aby jego dzieci miały bezpieczne i zdrowe zabawki. Istnieje wiele opcji zabawek dostępnych na rynku, ale jednym z najlepszych wyborów są zabawki drewniane. Drewniane zabawki mają wiele zalet, które czynią je idealnym wyborem dla Twojego dziecka.
09:41, 22.12.2022
Kredyt to skomplikowany proces i jedynym sposobem na zrozumienie go jest znalezienie kogoś, kto już przez to przeszedł. Doradcy kredytowi są ekspertami w dziedzinie finansów i mogą udzielić porad dotyczących zdolności kredytowej, pomóc w uzyskaniu kredytu lub pomóc zaoszczędzić na stopach procentowych poprzez refinansowanie kredytu hipotecznego.
20:39, 21.12.2022
Beta alanina jest coraz częściej spotykanym składnikiem w suplementach diety, czy też odżywką treningową dla osób aktywnych fizycznie. Wszystko z uwagi na jej wpływ na organizm przy okazji rozbudowywania masy mięśniowej, a tym samym także siły i wytrzymałości. Szczególną popularnością cieszy się wśród osób uczęszczających na siłownie, kulturystów, a także triatlonistów. Jednak co można o niej powiedzieć, o czym już wiadomo i jak działa na organizm człowieka? Skąd bierze się jej pozytywny wpływ na rozbudowę beztłuszczowej masy ciała? Warto się jej przyjrzeć dokładniej m.in. z tego powodu, jednak co ciekawe w ostatnich latach beta alanina była tematem licznych badań. Warto zaznaczyć, że wśród nich wykazano jej znaczne szersze działanie i jest ona korzystna dla organizmu nie tylko z uwagi na jej pozytywny wpływ na wydolność wysiłkową organizmu. Zatem co kryje się pod tą nazwą i jakie właściwości posiada beta-alanina?
REKLAMA
00:00, 15.12.2022
Każdy lubi dostawać prezenty. Nieistotne ile ma się lat, czy jest się dzieckiem czy osobą dorosłą. Co kupić, by zaskoczyć drugą osobę? Ta propozycja ma swoich wielbicieli na całym świecie.
00:00, 05.12.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
10:09, 01.12.2022
Trudno sobie obecnie wyobrazić osobę, która w swoim życiu nigdy nie wysłała paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wysyłamy w ciągu roku dziesiątki paczek. Pytanie, jakie się pojawia, brzmi: jak nadać paczkę prosto i przyjemnie?
10:59, 29.11.2022
Personalizowany kubek to idealny prezent dla każdego. Możesz uczynić go tak osobistym, jak chcesz. Możesz dodać swoje imię, imię swojego najlepszego przyjaciela, imię zwierzaka, a nawet ulubiony kolor danej osoby.
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
REKLAMA
REKLAMA