Zamknij
REKLAMA

Bytowska młodzież daje popis w Internecie. Seria wulgaryzmów i brak wychowania [WIDEO]

10:06, 11.02.2020 | C.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Screen Hejted Bytów

Rodzice, którzy uważają, że ich dzieci w sieci są bezpieczne, z pewnością mogą się niejednokrotnie przeliczyć. Działa to również w drugą stronę - już nawet kilkuletnie pociechy mogą robić w sieci rzeczy, o które ciężko je podejrzewać.

Rozwój młodzieży szkolnej w obecnych czasach jest mocno zaburzony przez gry komputerowe. Oczywiście przesadą byłoby zwalenie całej winy za niepowodzenia nastolatków właśnie na ten sposób spędzania wolnego czasu, jednak nie da się ukryć, że długie przesiadywanie przed komputerem oraz swobodny dostęp do Internetu mogą wywołać więcej złego, niż dobrego. Jeżeli rodzice nie są w stanie kontrolować tego, co ich dziecko robi w wirtualnej przestrzeni, problem może zacząć szybko narastać.

- Jak ja mieszkam w Bytowie.
- Gdzie?
- W Bytowie. Ty ku**a nawet nie wiesz gdzie to jest, bo jesteś taki ułomny.

To tylko przykłady wypowiedzi, jakie na oko 10-letni chłopiec wypowiada do starszego od siebie chłopaka podczas tzw. streamingu, czyli nadawania relacji LIVE na żywo w Internecie. Nagranie, które krąży po sieci dosłownie wbija w fotel. Młody chłopiec wypowiada się w sposób, który nie przystoi nawet dorosłym i aby najlepiej ocenić powagę tej sytuacji, wystarczy przesłuchać kilkanaście sekund nagrania.

Nie trudno o wniosek, że takich sytuacji jest zdecydowanie więcej i dotyczą przede wszystkim przestrzeni internetowej. Rodzice powinny być zdecydowanie bardziej wyczuleni na temat tego, co ich pociechy robią w sieci i uświadamiać ich, że żaden czyn dokonany sprzed komputera nie pozostaje bezkarny.

?

[ZT]1871[/ZT]

[ALERT]1581412042037[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AsaAsa

0 0

Gdzie są rodzice tego gówniarza? 18:15, 12.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ibytow.pl | Prawa zastrzeżone