Zamknij
REKLAMA

Policjanci spotykają się z dziećmi na koloniach

22:34, 29.07.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Wakacje to czas wytężonej pracy policjantów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom odwiedzającym i wypoczywającym na terenie powiatu bytowskiego. Jednym z elementów policyjnej służby jest profilaktyka. Szczególnie podczas letniego wypoczynku mundurowi spotykają się z uczestnikami kolonii i obozów przekazując im rady i wskazówki.

- Policjanci z bytowskiej komendy przez całe wakacje spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Rozmawiają z uczestnikami letniego wypoczynku na terenie powiatu o bezpieczeństwie podczas wakacji, przede wszystkim o bezpiecznym wypoczynku nad wodą, w lesie oraz bezpieczeństwie w ruchu drogowym - mówi Michał Gawroński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

[ZT]2493[/ZT]

Podczas spotkań dzielnicowi instruowali dzieci jak zachowywać się nad wodą, przypominali, aby wybierać tylko strzeżone kąpieliska i stosować się do regulaminu i znaków ustawionych na plażach, nie biegać po pomostach. Funkcjonariusze rozmawiali również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Zwracali także uwagę na konieczność noszenia elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się w nocy poza terenem zabudowanym. 

Spotkanie zostało przeprowadzone przez policjantów w ramach kampanii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Kręci mnie bezpieczeństwo" oraz akcji „Bezpieczne Wakacje 2020”.

[ALERT]1596054830249[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA