Zamknij
REKLAMA

Radny powiatowy proponuje podziękowania dla personelu medycznego

11:52, 10.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Trzecia fala pandemii COVID-19 za nami, a blisko połowa dorosłych obywateli naszego powiatu została już zaszczepiona. Regionalne szpitale powoli zaczynają wracać do normalnego systemu pracy. Z tej okazji radny powiatowy Aleksander Szopa zwrócił się z prośbą do starosty o rozważenie przygotowania i przedłożenia na najbliższe obrady Rady Powiatu projektu uchwały, wyrażającej podziękowanie dla personalu medycznego, który walczył na "pierwszej linii" w starciu z epidemią. 

- Apel, wspólne stanowisko mogłoby również zawierać uznanie dla pracowników naukowo-badawczych pracujących na całym świecie nad opracowaniem szczepionki oraz leków na COVID-19, a także dla pracowników policji, straży pożarnej i służb sanitarnych. Działania podejmowane przez lekarzy, pielęgniarki czy ratowników medycznych wymagają docenienia i podkreślenia ich znaczenia - apeluje radny Aleksander Szopa.

Starosta Leszek Waszkiewicz nie odniósł się jeszcze do tego apelu. Władze powiatu w ciągu ostatniego roku niejednokrotnie podkreślało rolę służb medycznych i mundurowych w walce z pandemią koronawirusa. Czy doczekają się oni dziękczynnej uchwały?

 
 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%